Wild Cards

 


                               David Marzinzik                                                                  Micha Messing                                     



                                                 1. Eric Pirotte                         2. Thierry Thirifays                                      

België - Nederland 29 januari 2022 - Nederland heeft gewonnen - 2023 Biestse Oevers Nederland

 



3.Bram Gerritsen                  4.Lionel Sleypenn                 5.Mike Ali                             6.Didier Phillippart

 

 

Event Nr 1 Luttre - 12 februari 2022



          7.Nico Robenz                 8.Alex Herrmann                    9.Dylan Vantomme            10.Lorenz Vantomme

 

 

Event Nr 2 Blitterswijck - 12 maart 2022 - Sector Fishing



     

  11. Paul Lehmbrock               12. Vincent Faay                13. Marcel Cauberg             14. Terence Janssen

 

 

Event Nr 3 Ommeren - 26 maart 2022 - Sector Fishing



   15.Mike Renk                      16. Didier Pirard                   17. Jean-Yves Libert            18.Sebastien Verachtert.

 

 

Event Nr 4 Dilbeek - 09 april 2022 - Sector Fishing



   19.Bart Claessens                20.Giuseppe Brauner            21.Alain Nullens                22.Thomas Lageusse

 

 

Event Nr 5 Etangs Du Bocq - 23 april 2022 



   23.Steve Adam                     24.Kelly Allaert                    25.Maarten Hehemann               26.Nicolas Pradier

 

 

Event Nr 6 Etangs Des 3 Fontaines - 21 meil 2022 



  27.Danny Janssen                  28.Ton Van Garderen          29.Mitch Van Koerseveld    30.Bruno Lowie

 

 

Event Nr 7 Etangs Yernault Chapelle Lez Herlaimont- 4 juni 2022 



  31.Dominique Pradier                 32.Davy Beer                   33. Jelle Aerssens             34.Pim Van Lanen

 

 

Event Nr 8 Etangs Yernault Chapelle Lez Herlaimont- 5 juni 2022 



35.Anthony Hupin                 36.Marcel Schamp                 37.Fréderic Jeannier          38.Michel Stuelens

 

 

Event Nr 9 Etangs Yernault Chapelle Lez Herlaimont DUO- 1 julii 2022 



39.Patrick Sleypenn          40.Dario Putman               41.Dirk Vanhecke           42.Philiep Lagrou

 

Event Nr 10 Etangs Yernault Chapelle Lez Herlaimont TEAM- 2 julii 2022 



43.Steeven Bruggeman       44.Marcel vd Kolk                  45.Kay De Vries                      46.Laurent Wyart

 

 

Event Nr 11 Etangs Yernault Chapelle Lez Herlaimont SOLO EXTRA TROUT- 3 julii 2022 



47.Andy Plachon            48.Ronny Vandenbussche    49.Dwight Stratmann           50.Guido Brauckmann

 

 

Event Nr 12 De Forel Bergharen DUO Extra Fish - 10 September  2022 



                             51.Roger Peters                      52.Ashwin Werst                              

 

 

Event Stepahne Geens Memorial Cup  DUO - 18 September  2022